Цеков: Ех, Найо. Оядохте се много и взе да ви мързи

От Фейсбук профила на конституционалиста доц. д-р Борислав Цеков
Найо, време е да погледнете реалността право в очите - Лондон беше провал. Това е! Провал.
Как пък не причакахте някой от европейските лидери на хотелската рецепция? Как не отидохте да легнете пред колата на Макрон, или на Туск. Или поне да издебнете някоя преводачка или друго техническо лице и после да обяснявате като други нашенци, че сте много важни, щото познавате преводачката, примерно, на турския външен министър.
Ники с някое ароматно сапунче можеше да ги изкуши - цял "академик" се произведе, докато беше премиер с тея сапуни, а сега се офлянква.
Във вашата среда все ще хване дикиш и няма да е капо цялата немила-недрага екскурзия до Албиона. А то - няма снимки, няма въпроси от панела. Няма.
Една клета фотка от мизерно кръчме с някакъв клет нашенец... Ех, Найо. Оядохте се много и взе да ви мързи.
FaceBook Twitter Pinterest https://tribune.bg/bg/mrezhata/tsekov-eh-nayo-oyadohte-se-mno/