Македонският здравен министър пристига в София да посети ранените от Кочани

Посещението на македонския министър на здравеопазването Арбен Таравари в София ще бъде на 18 март, между 14:00 и 15:00 ч. българско време. Това съобщи за БГНЕС Сабри Азири, шефът на протокола на кабинета на Таравари.
Министърът ще посети ранените от Кочани, които бяха настанени за лечение в българската столица. "Нека бъдем внимателни и да им окажем максимална медицинска помощ. Това, което зависи от нас, е направено напълно. Надявам се, че страните, които са наши приятели и искат да ни помогнат, също ще направят всичко възможно", каза Таравари.
При пожара, възникнал в дискотека "Пулс" в Кочани, загинаха 59 младежи, а над 140 пострадали са настанени за лечение в страната и чужбина, включително в България.
FaceBook Twitter Pinterest https://tribune.bg/bg/obshtestvo/makedonskiyat-zdraven-ministar/