Тежка катастрофа с три жертви затвори Подбалканския път край Елин Пелин (ОБНОВЕНА)

Тежка катастрофа е станала на Подбалканския път край Елин Пелин около 14 ч.
Инцидентът е в участъка между отбивките за Мусачево и Григорево, съобщава БТА.
Пътят е затворен, а трафикът се пренасочва през Мусачево – Елин Пелин – Григорево.
На място има екипи на полицията, пожарната и Спешна помощ.
Има загинали в пътнотранспортното произшествие, по първоначална информация трима души са загинали.
Майка с дете, пострадали в тежка катастрофа край Елин Пелин, са приети в противошокова зала в болница „Пирогов“, съобщиха от лечебното заведение. Пациентите преминават през подробни прегледи и високоспециализирани изследвания. Детето е с политравма и ще бъде оперирано по спешност.
ПТП-то е между два леки автомобила с българска регистрация. Инцидентът е много трагичен, трима души са починали – мъж на 66 г., мъж на 49 г. и жена на 60 г. Сблъсъкът е бил челен. Това заяви пред медии зам.-директорът на ОДМВР-София комисар Георги Калайджиев.
Той допълни, че в момента тече оглед на местопроизшествието, като се е наложило части и от двата автомобила да се режат, за да бъдат извадени пътниците.
„По първоначални данни единият автомобил, криволичейки, е навлязъл в платното за насрещно движение, след което е настъпил челен сблъсък. Имаме свидетели на катастрофата, в близост до инцидента има и склад, на който има монтирани камери. В момента се извършва оглед и се изясняват причините за катастрофата“, разясни комисар Калайджиев.
FaceBook Twitter Pinterest https://tribune.bg/bg/obshtestvo/tezhka-katastrofa-zatvori-podb/


