Последвайте ни: Facebook Twitter Instagram RSS
Търсене
English

Новини, анализи, мнения - Tribune.bg

Меню
  1. Начало
  2. Политика
  3. ДПС представи кандидатите си за депутати

Политика

ДПС представи кандидатите си за депутати

Снимка:

ДПС представи кандидатите си за народни представители. Листите обяви председателят на партията Мустафа Карадайъ.

Самият Карадайъ ще бъде водач на две листи – тази в Кърджали, където ще се изправи срещу Цвета Караянчева и листата в Шумен.

Ето кои са имената в листите:

Благоевград - Халил Летифов (водач), Йордан Цонев, Елхан Кълков, Ибрахим Зайденов.

Бургас - Севим Али (водач), Ешреф Ешреф, Фатме Хасан Рамадан, Ружди Хаджер.

Варна - Ерджан Ебатин (водач), Салих Табаков.

Велико Търново - Мастън Мастънов (водач), Гюнай Далоолу.

Видин - Станислав Анастасов (водач).

Враца - Йордан Цонев (водач).

Габрово - Мелекбер Велева (водач).

Добрич - Д-р Хасан Адемов (водач), Ердинч Хаджиев.

Кърджали - Мустафа Карадайъ (водач), Хасан Азис, Ресми Мурад, Мукаддес Налбант, Байрам Байрам, Адлен Шевкед, Юсеин Ахмед, Сейфи Мехмедали, Павлин Кръстев, Абидин Хаджимехмед.

Кюстендил - д-р Стоян Стоянов (водач).

Ловеч - Рушен Риза (водач), Джейхан Ибрямов, Станислав Анастасов, Стефан Добревски.

Монтана - Димитър Аврамов (водач).

Пазарджик - Искра Михайлова (водач), Юмер Хамза, Сергей Кичуков, Кадифка Сиджимова.

Перник - Боряна Методиева (водач).

Плевен - Велислава Кръстева (водач), Марио Рангелов.

Пловдив - град - Танер Али (водач), Али Байрам, Жана Папазова.

Пловдив - област - Рамадан Аталай (водач), Хюсеин Караджов, Сюзан Моллаюсеин.

Разград - Ахмед Ахмедов (водач), Ихсан Хаккъ, Хабибе Расим.

Русе - Бюрхан Абазов, Дауд Ибрям, Айлян Карамехмедова.

Силистра - Джевдет Чакъров (водач), Гюнер Мехмед, Ашкън Салим.

Сливен - Хатидже Георгиева (водач), Мустафа Мустафов, Владимир Мартинов.

Смолян - Хайри Садъков (водач), Десислава Кукутева, Велко Хаджиев.

София МИР 23 - Таня Иванова (водач), Едис Саидов, Рахим Мехмед.

София МИР 24 - Стоян Стоянов (водач), Васимир Радулов, Марио Методиев, Росица Илчева.

София МИР 25 - Райна Иванова (водач), Илхан Кючюк, Сами Чакъров.

София - област - Руслан Коларов (водач), Цветан Енчев, Александър Методиев.

Стара Загора - Халил Летифов (водач), Тунджай Йозтюрк.

Търговище - Джейхан Ибрямов (водач), Имрен Мехмедова, Сунай Хасанов.

Хасково - Сезгин Мехмед (водач), Мюмюн Мюмюн, Мехмед Лятиф.

Шумен - Мустафа Карадайъ (водач), Хамид Хамид и др.

Ямбол - Янко Янков (водач).  


Топ новини

виж още

Актуална тема

Мрежата

виж още