Официално: Делен Добрев вече не е депутат
Народното събрание прие прекратяване на правомощията на Делен Добрев от ГЕРБ-СДС като депутат.
Припомняме, че през уикенда той обяви, че се оттегля, а в началото на седмицата беше входирана и молбата му за това.
„Аз наистина съм в политиката от 20 години. В 2007 година станах общински съветник и в ГЕРБ ми беше дадена възможност от общински съветник да стана народен представител, да стана заместник-министър, министър, дълги години председател на енергийна комисия, на бюджетна комисия“, заяви в събота Добрев.
Той подчерта, че е дошъл моментът по-младото поколение да поеме водеща роля.
FaceBook Twitter Pinterest https://tribune.bg/bg/politika/ofitsialno-delen-dobrev-veche-/


