Последвайте ни: Facebook Twitter Instagram RSS
Търсене
10.7 ℃ - България, София
Меню
  1. Начало
  2. Политика
  3. Пеевски: Васил Божков е шефът на Доган, Киро и Лена

Политика

Пеевски: Васил Божков е шефът на Доган, Киро и Лена

Пеевски: Васил Божков е шефът на Доган, Киро и Лена - Tribune.bg
Снимка:

Сътресения няма да има и олигарсите няма да се радват. Това заяви лидерът на ДПС-Ново начало Делян Пеевски, предаде репортер на БГНЕС.

„Те винаги са били заедно от 2020 г. Голямото желание на шефа им да ги командва лично, а не 2020 г. както чухме, че се „кефел“ как тълпата се управлява по интернет. Вчера се кефеше да управлява слугите си лично“, каза Пеевски, коментирайки участието на Кирил Петков, Васил Божков и Лена Бориславова на митинга снощи пред Съдебната палата. Митингът беше насочен срещу Делян Пеевски.

На въпроса дали Васил Божков е шефът на ПП, Пеевски отговори: „А кой да е? На всичките – на Доган, на Киро, на Лена, ортак на Прокопиев“.

Той коментира 9% ДДС за ресторантьорите, искане което се подкрепа от ДПС-Ново начало в проектобюджета за 2025 г. „Ние сме го предложили, нека да видим какво ще направят. Ние сме го предложили, смятаме го за разумно и затова сме го внесли“, каза той. 

Пеевски бе категоричен, че няма да подкрепя Иво Прокопиев и Цветан Василев, но ще подкрепи Бюджет 2025  на второ четене, защото „държавата трябва да е стабилна“.

„Сътресения няма да има, олигарсите няма да се радват. Оставяме ги да си командват слугите на площада“, подчерта той.

Пеевски заяви, че ще със сигурност няма да подкрепят слугата на Иво Прокопиев за конституционен съдия – Йонко Грозев. 


Последвайте ни в Google News

 

Топ новини виж още

Хороскоп