3. Десет от Арда измъкнаха точка от Берое

Десет от Арда измъкнаха точка от Берое

Десет от Арда измъкнаха точка от Берое - Tribune.bg

Берое и Арда завършиха при резултат 2:2 в пореден мач от плейофната фаза на efbet Лига.

Давиде Мариани откри в 18-ата минута с хубав техничен изстрел, а Серкан Юсеин удвои в 49-ата отблизо, след като получи хубав успореден пас от Даниел Генов. Едва 120 секунди след попадението на полузащитника Иван Коконов намали след хубав пробив на Ковачев.

В средата на второто полувреме Светослав Ковачев си изкара втори жълт и съответно червен картон, след като опита да си изпроси нарушение в половината на заралии. В последната минута на редовното време Бен Юсеф си изкара жълт картон, след като топката срещна ръката му в наказателоното поле на старозагорци, а от последвалата дузпа Тонислав Йорданов с мощен удар в средата на вратата донесе точката за кърджалийци.