3. Александър Лазаров загуби само два гейма и се класира на полуфинал в Анталия

Александър Лазаров загуби само два гейма и се класира на полуфинал в Анталия

Александър Лазаров загуби само два гейма и се класира на полуфинал в Анталия - Tribune.bg

Българинът победи категорично с 6:1; 6:1 Рикардо Банадио

Националът на България за купа "Дейвис" Александър Лазаров се класира за полуфиналите на сингъл на турнира по тенис на червени кортове в турския курорт Анталия с награден фонд 15 хиляди долара.

Лазаров, осми поставен, разгроми с 6-1, 6-1 четвъртия в схемата Рикардо Бонадио от Италия за 64 минути игра.

За място на полуфиналите Алекс ще играе срещу номер 5 в схемата Михаел Врбенски от Чехия.

Това е втори пореден полуфинал за Лазаров на турнири в Анталия.

По късно днес Алекс ще играе на полуфинал и в турнира по двойки. Лазаров и представителят на домакините Туна Алтуна, поставени под номер 2, ще срещнат Макс Хоукес (Нидерландия) и Давид Санчис (Испания).