3. Александър Лазаров започна убедително в Румъния

Александър Лазаров започна убедително в Румъния

Александър Лазаров започна убедително в Румъния - Tribune.bg

Габриел Донев загуби с 6-7(8), 3-6 от Богдан Павел от Румъния след близо два часа игра

Александър Лазаров се класира за втория кръг на турнира на червени кортове в Пишещ (Румъния) с награден фонд от 25 хиляди долара.

Лазаров, поставен под номер 5 в схемата, победи с 6-3, 6-3 Владимир Филип от Румъния за 81 минути игра.

Във втория кръг Алекс ще играе срещу друг представител на домакините Калин Манда.

Габриел Донев загуби с 6-7(8), 3-6 от Богдан Павел от Румъния след близо два часа игра. Донев пропусна два сетбола в табрека на първия сет, съобщи Българската федерация по тенис.

Габриел продължава на четвъртфинал в турнира по двойки. Донев и Максим Тихомиров от САЩ победиха със 7-6(3), 6-3 Данте Дженаро от Аржентина и Николас Санчес от Испания.