3. Барселона с невероятен обрат като гост на Гранада

Барселона с невероятен обрат като гост на Гранада

Барселона с невероятен обрат като гост на Гранада - Tribune.bg

Земетресение по време на загрявката (2,5 по Рихтер), 8 гола, 3 греди, невероятни спасявания, фрапантни пропуски, късна драма, продължения и страхотни попадения.

Барселона все пак успя да изтръгне победата с 3:5 от Гранада. Мачът бе от четвъртфиналната фаза на Купата на Краля.

Домакините поведоха в резултата в 33-та минута, след попадение на Кенеди.

В началото на втората част Роберто Солдадо удвои аванса. Антоан Гризман и Жорди Алба обаче успяха да върнат равенството в последните минути на мача, за да влезе той в продължения.

Антоан Гризман донесе аванс на своя тим в 100-та минута, част от продълженията на мача.

Радостта беше кратка, защото Феде Вико изравни в 103-та минута от дузпа. Френки де Йонг, все пак, отново даде аванс на своя тим в 108-та минута. Жорди Алба оформи крайното 5:3 в 113-та минута.