3. Бойко Борисов с гол и две асистенции за Бистришките тигри (СНИМКИ)

Бойко Борисов с гол и две асистенции за Бистришките тигри (СНИМКИ)

Бойко Борисов с гол и две асистенции за Бистришките тигри (СНИМКИ) - Tribune.bg

Бойко Борисов изигра пореден блестящ мач за ветераните на Витоша бистрица. Лидерът на ГЕРБ се разписа веднъж и даде две асистенции за победата над Вихър (Требич) с 1:6 в мач от третия кръг на столичното първенство, съобщава „24 часа”.

Бойко БорисовБойко Борисов

Борисов наниза петото попадение във вратата на домакините във 67-ата минута. Витоша поведе рано рано с убедителна преднина и реши изхода от срещата още преди почивката.

Христо Йовов откри резултата в 5-ата минута, Георги Пеев покачи 6 по-късно, а Светослав Петров направи преднината на Тигрите класическа в 29-ата минута.

После Пеев се разписа за 0:4 преди, Петър Златинов – Топеца да намали с красиво изпълнение преднината на гостите. През второто полувреме надмощието на гостите продължи. След разбъркване в наказателното поле Бойко Борисов покачи на 1:5. Крайното 1:6 оформи Николай Божов, който прехвърли стража на Вихър. С този успех Витоша оглави временото класиране с 6 точки. Вихър (Требич) остава последен без актив и три поредни поражения. За Требич играха много звезди от близкото минало като Милен Радуканов, Кристиян Добрев, Димитър Стефанов – Бомбата, Дарко Савич и Христо Коилов.