3. Черно море на върха в първенството след успех срещу Ботев Пд

Черно море на върха в първенството след успех срещу Ботев Пд

Черно море на върха в първенството след успех срещу Ботев Пд - Tribune.bg

След уникално драматичен обрат в края на мача Черно море посече Ботев Пловдив с 4:3 в Коматево.

Автогол в последната минута на редовното време донесе трите точки на варненци. Те вече са лидери в класирането на efbet Лига. "Канарчетата" остават на дъното само с една точка. Двата отбора изнесоха истински спектакъл, който впечатли неутралните зрители.

Домакините поведоха с гол на Антоан Бароан още в 8-ата минуга. Варненци обаче бързо върнаха попадението чрез Закария Беншаа (19). Отново Антоан Бароан (41) даде аванс на "канарчетата" с красив удар. Матеус Клементе (64) обаче донесе ново изравняване на резултата. Роеи Херман (66) обаче отново изведе Ботев напред. Черно море нанесе смъртоноден удар само за две минути. Най-напред Матиас курьор изравни, а след това Точукву Нади си вкара автогол.