3. Черно море шокира ЦСКА на "Армията"

Черно море шокира ЦСКА на "Армията"

Черно море шокира ЦСКА на Армията - Tribune.bg

"Моряците" си тръгнаха с трите точки след успех с 3:1

ЦСКА отстъпи на Черно море с 1:3 в мач от втория кръг на efbet Лига, който се игра на "Армията".

Черно море поведе с 3:0 след голове в 23-та, 37-та и 61-та минута. Армейците върнаха едно попадение в 74-та, когато влезлият като резерва Тони Уот реализира дебютното си попадение.

В следващия кръг от Първа лига ЦСКА гостува на Славия на 28 юли (неделя) от 21:00 часа.

Преди това - в четвъртък, ЦСКА излиза срещу Осиек на "Армията" в първия мач от втория квалификационен кръг на Лига Европа.

Състав на ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас, 2. Стойчо Атанасов, 4. Божидар Чорбаджийски, 24. Нуно Томаш, 3. Жеферсон Телес, 6. Рубен Пинто (к), 15. Кристиян Малинов, 20. Тиаго Родригес, 8. Греъм Кери, 10. Евандро, 22. Али Соу

Резерви: 13. Густаво Бусато, 11. Петър Занев, 28. Пламен Гълъбов, 16. Жанио Бикел, 21. Диего Фабрини, 14. Вив Соломон-Отабор, 9. Тони Уот