3. Добруджа и Марек Юнион-Ивкони затварят четвъртия кръг в Суперлигата

Добруджа и Марек Юнион-Ивкони затварят четвъртия кръг в Суперлигата

Добруджа и Марек Юнион-Ивкони затварят четвъртия кръг в Суперлигата - Tribune.bg

Мачът е от 18:30 часа в добричката зала "Добротица"

Днес, 4 ноември (понеделник) е последната среща от четвърти кръг на Суперлигата при мъжете, в която волейболистите на Добруджа 07 (Добрич) домакинстват на Марек Юнион-Ивкони (Дупница). Мачът е от 18:30 часа в добричката зала "Добротица". Феновете ще могат да наблюдават на живо двубоя, като той ще бъде предаван пряко по Diema Sport 2, съобщава Българската федерация по волейбол.

Мачът ще противопостави два равностойни съперника, които са с амбиции за призови позици в класирането. Добричлии имат три победи и са без загубен гейм от изиграните срещи. Дупничани, отстъпиха на Хебър (Пазарджик), но същевременно отбелязаха две чисти победи над класни съперници като Левски София и Монтана.

Програма и резултати от Суперлигата можете да видите тук.