3. Емил Андреев и Олга Кочеткова спечелиха Регионално до 12 г. във Варна

Емил Андреев и Олга Кочеткова спечелиха Регионално до 12 г. във Варна

Емил Андреев и Олга Кочеткова спечелиха Регионално до 12 г. във Варна - Tribune.bg

В състезанието взеха участие 21 момчета от клубовете „Черно море – Елит" , „Велто" , „Шуменец", „Добрич", „Приста 2011" , „Русе", „Суперспорт", „Испано"

Емил Андреев (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) и Олга Кочеткова (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) спечелиха първите места на Регионално първенство по тенис за момчета и момичета до 12 г. във Варна. Надпреварата от календара та БФТенис се проведе на кортовете на ТК "Черно море Елит". В състезанието взеха участие 21 момчета от клубовете „Черно море – Елит" , „Велто" , „Шуменец", „Добрич", „Приста 2011" , „Русе", „Суперспорт", „Испано", съобщава Българската федерация по тенис.

При момчетата Емил Андреев победи във финала с 6:1 Никола Георгиев също от ТК „Черно море- Елит". Трети се класира Мартин Дамянов от (ТК „Испано").

В женската надпревара участваха 8 момичета от клубовете „Черно море – Елит", „Приста 2011", „Испано" и „Суперспорт". Първо място завоюва състезателката на „Черно море – Елит" – Олга Кочеткова. Във финала Кочеткова се наложи с 6:1 над Рая Костова от (ТК „Испано"). На трето място се класира Деница Попова от (ТК „Суперспорт").

Двама от състезателите на ТК „Черно море" – Елит спечелиха и отличия за честна игра. С грамоти FAIR PLAY получиха Олга Кочеткова и Никола Георгиев. Такава грамота получи и Деница Попова от „Суперспорт".