3. Етър изпусна аванс от два гола и направи реми с Царско село

Етър изпусна аванс от два гола и направи реми с Царско село

Етър изпусна аванс от два гола и направи реми с Царско село - Tribune.bg

Столичани отърваха загубата с две попадения в края

Царско село се добра до точка в последната минута в домакинския си мач с Етър, който завърши при резултат 2:2.

Двубоят, който бе първи за 19-ия кръг на efbet Лигата, се развиваше отлично за „болярите“, но те изпуснаха победата в рамките на четири минути.

Великотърновци се възползваха от две грешки на домакините в началото на втората част, като първо точен бе Милчо Ангелов в 55-ата, а Дино Мартинович също се разписа пет по-късно.

В края на двубоя драмата стана пълна - Бахамбула върна един гол в 89-ата, а „царете“ успяха да стигнат поне до частичен обрат в третата минута от добавеното време, когато Карбониери отбеляза с глава след пас на Дамиен Мари.

След равенството Етър има вече в актива си 18 точки, но остава на 10-ата позиция. Царско село пък е 12-и с 16 точки, като в четвърти пореден мач няма победа.