3. ФУТБОЛ: Локо Пд е последният четвъртфиналист за Купата на България

ФУТБОЛ: Локо Пд е последният четвъртфиналист за Купата на България

ФУТБОЛ: Локо Пд е последният четвъртфиналист за Купата на България - Tribune.bg

Шампионите с драматичен домакински обрат срещу Литекс, вижте всички отбори, които продължават напред

Шампионът на турнира за Купата на България - Локомотив Пловдив, постигна изключително драматичен обрат над втородивизионния Литекс в последния мач от осминафиналната фаза на надпреварата.

Гостите от Ловеч изненадващо откриха резултата на „Лаута” в 65-ата минута чрез Иван Митрев, но след това домакините стигнаха до успеха с 2:1 след две попадения на своя капитан и голмайстор Димитър Илиев.

Последния изравни в 74-ата минута, а четири преди края на редовното време донесе победата на Локо Пд.

Така носителите на трофея продължават напред за Купата на България и очакват да разберат своя съперник в четвъртфиналите на турнира.

Жребият ще се тегли във вторник от 11:00 часа в Бояна.