3. Хеттрик на Георги Минчев вкара Локо Пд в топ 6

Хеттрик на Георги Минчев вкара Локо Пд в топ 6

Хеттрик на Георги Минчев вкара Локо Пд в топ 6 - Tribune.bg

Локомотив Пловдив победи Пирин с 3:2 като гост в интригуващ мач от 16-ия кръг на efbet Лига.

Хеттрик за „смърфовете” реализира Георги Минчев (58,62, 88-дузпа). За „орлетата” Станислав Костов откри резултата в 29-ата минута, а в 90-ата от наказателен удар Станислав Манолев оформи крайния резултата.

С успеха пловдивчани събраха 23 точки и излязоха на шесто място във временното класиране. Пирин е предпоследен с 12 точки.

Гостите изиграха слабо първо полувреме, след което закономерно отстъпваха в резултата. През втората част възпитаниците на Александър Тунчев упражниха сериозен натиск, а над всички беше Георги Минчев.