3. Ивелин Попов отново бележи в Русия

Ивелин Попов отново бележи в Русия

Ивелин Попов отново бележи в Русия - Tribune.bg

Българинъ вкара гол от дузпа при загубата с 1:3 от гостуващия Локомотив (Москва)

Българинът Ивелин Попов вкара гол от дузпа при загубата на ФК Ростов с 1:3 от гостуващия Локомотив (Москва) в мач от 22-ия кръг на руския футболен елит.

32-годишният Попов, който игра пълни 90 минути, се разписа в 64-ата минута, а това е четвъртото му попадение от началото на сезона.
Гостите от Москва вкараха три гола в рамките на само осем минути - между 34-ата и 42-ата. Точни бяха Сергей Песяков (автогол), Рифат Жемалетдинов и Гжегош Криховяк.

След победата Локомотив Москва се изкачи на второ място в класирането с 41 точки. ФК Ростов вече е четвърти с 38 точки, с 12 по-малко от лидера Зенит Санкт Петербург./БНР