3. Ивелин Попов се контузи при победа на Сочи в Москва

Ивелин Попов се контузи при победа на Сочи в Москва

Ивелин Попов се контузи при победа на Сочи в Москва - Tribune.bg

Ивелин Попов бе титуляр за тима на Сочи и игра до 27-ата минута в мача срещу ЦСКА Москва, като бе заменен принудително заради травма на десния крак. Сочи победи с 1:0 при гостуването си в 28-ия кръг на руското първенство по футбол и заема трета позиция с 52 точки, колкото има и вторият Динамо Москва.

ЦСКА е четвърти с 47 точки и почти загуби шансове да завърши в тройката, а лидерът във временното класиране Зенит Санкт Петербург е с 64 в актива си.

Попов, който от новия сезон ще играе за Левски, бе санкциониран при смяната си с жълт картон за забавяне на играта, тъй като според рефера напусна прекалено бавно терена.

Артьом Макарчук реализира победното попадение за тима на Сочи още в десетата минута след подаване от бившия футболист на Левски Жоазиньо. Домакините приключиха мача с човек по-малко, той като във втората минута.