Последвайте ни: Facebook Twitter Instagram RSS
Търсене
English

Новини, анализи, мнения - Tribune.bg

Меню
  1. Начало
  2. Спорт
  3. Изтеглиха жребия за Купата на България

Спорт

Изтеглиха жребия за Купата на България

Днес бе изтеглен жребият за втория предварителен кръг на турнира за Купата на България, както и този за първия кръг от финалната фаза, в която се включат и тимовете от efbet Лига.

Двубоите от предварителния кръг ще се играят на 29/30 септември и 1 октомври, докато тези от първия кръг от финалната фаза са на 21/22 октомври.

Отборът на Левски изтегли един от наглед най-лесните съперници. „Сините” ще гостуват на скромния тим на Партизан Червен бряг, който се класира за тази фаза на турнира без игра.

Шампионът Лудогорец ще очаква победителя от двойката Свети Никола (Бургас) – Спортист Своге, докато ЦСКА ще гостува на победителя от Ботев Ихтиман – Нефтохимик Бургас.

Носителят на трофея Локомотив Пловдив очаква победителя от мача Загорец Нова Загора – Хебър.

Ето и пълния жребий:

Втори предварителен кръг:

1/ Спартак 1918 Варна – Локомотив София

2/ Чавдар Троян – Кариана Ерден

3/ Черноморец Балчик - Витоша Бистрица

4/ Ботев Ихтиман - Нефтохимик Бургас

5/ Севлиево - Локомотив Горна Оряховица

6/ Надежда Доброславци - Миньор Перник

7/ Партизан Червен бряг - продължава без игра

8/ Беласица - Литекс

9/ Загорец Нова Загора - Хебър Пазарджик

10/ Родопа Смолян - Пирин Благоевград

11/ Извор с. Горски извор - Септември Симитли

12/ Дунав Русе - Янтра Габрово

13/ Оборище Панагюрище - Добруджа

14/ Свети Никола Бургас - Спортист Своге

15/ Светкавица Търговище - Созопол

16/ Дреновец- Струмска слава

Първи кръг, финална фаза, 21/22 октомври:

Загорец / Хебър - Локомотив Пловдив

Ботев Ихтиман / Нефтохимик - ЦСКА

Спартак Варна / Локомотив София - Арда

Родопа Смолян / Пирин Благоевград - Берое

Надежда Доброславци / Миньор Перник - Ботев Враца

Оборище Панагюрище / Добруджа - Ботев Пловдив

Светкавица/Созопол - Етър

Партизан Червен бряг - Левски

Свети Никола Бургас/ Спортист - Лудогорец

Извор/Септември Симитли - Монтана

Черноморец Балчик /Витоша – Септември София

Севлиево/Локо Горна Оряховица - Славия

Чавдар / Кариана - Царско село

Дреновец/Струмска слава - ЦСКА 1948

Дунав Русе/Янтра - Черно море

Победителят от мача Беласица Петрич - Литекс се класира директно за втория кръг.  


Коментари (0)

Няма коментари.

Добави коментар




Топ новини

виж още

Актуална тема

Мрежата

виж още