3. Красен Кралев: Безапелационен, уверен и мощен Карлос Насар! Фантастична Боряна Калейн!

Красен Кралев: Безапелационен, уверен и мощен Карлос Насар! Фантастична Боряна Калейн! - Tribune.bg
Бившият спортен министър Красен Кралев изрази громната си радост от олимпийската титла на Карлос Насар. Щангистът ни спечели златния медал със световен рекорд и огромна преднина от конкурентите си в категория до 89 кг.

"Карлос Насар - олимпийски шампион! Безапелационен, уверен, мощен ! Не остави никакъв шанс на конкурентите си! Българската звезда донесе втора олимпийска титла на страната ни и то със световен рекорд! Щангистът ни отвя конкуренцията с лекота в категория до 89 кг. и си гарантира предсрочно златното отличие още с първия си опит в изтласкването. Честито!", написа във Facebook Кралев минути след триумфа в Париж.

Малко по-късно поздрави и сребърната ни медалистка в многобоя на художествената гимнастика Боряна Калейн. "Още един български удар в Париж!
С фантастично представяне, Боряна Калейн спечели сребърен медал в многобоя на турнира по художествена гимнастика на Олимпийските игри.
Калейн събра 140.600 точки и зае второто място, за да добави нов голям успех в своята кариера. Честито!
В сметката си България има вече два златни, един сребърен и три бронзови медала. Очакваме финала на Магомед Рамазанов и ансамбъла по художествена гимнастика", написа Красен Кралев.