3. Левски победи Витоша с 2:0 в последното си домакинство за годината

Левски победи Витоша с 2:0 в последното си домакинство за годината

Левски победи Витоша с 2:0 в последното си домакинство за годината - Tribune.bg

Паулиньо и Станислав Иванов бяха точни за "сините"

„Левски“ постигна поредна победа на „Герена“ в последното си домакинство за календарната година. „Сините“ се наложиха с 2:0 над „Витоша“ след попадения на Паулиньо  в 24-ата минута и Станислав Иванов в 60-ата, съобщиха от официалния сайт на "сините".

Наставникът на "сините" Петър Хубчев бе направил доста промени от последните два мача с „Берое“ (1:1) и „Черно море“ (1:0). Иван Горанов, Кали Тиам и Найджъл Робърта бяха заменени от Ивайло Найденов, Филипе Нашименто и Франко Мазурек. Пред Милан Миятович в защита играха Живко Миланов, Янис Каргас, Холмар Ейолфсон и Ивайло Найденов.

„Сините“ владееха инициативата през целия мач с категорично териториално и игрово предимство, като резултатът можеше да е много по-изразителен, но пропуски направиха Алар, Иванов и Паулиньо.

В 83-ата минута след дългото отсъствие заради контузия в игра влезе Станислав Костов.