3. Левски пусна билетите за мача с Лудогорец за Купата

Левски пусна билетите за мача с Лудогорец за Купата

Левски пусна билетите за мача с Лудогорец за Купата - Tribune.bg

Срещата е на 5 март, четвъртък, от 19:00 часа на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“

Билетите за домакинския мач на „Левски“ срещу „Лудогорец“ от 1/4-финалите в турнира за Купата на България са пуснати в предварителна продажба. Срещата е на 5 март, четвъртък, от 19:00 часа на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“.

Билети се продават в официалния магазин на ПФК „Левски“ в сектор "A" на стадион "Виваком Арена - Георги Аспарухов" от 10:00 до 19:14 часа. Желаещите ще могат да си закупят пропуск също така от касите на Еventim, както и в партньорските каси: бензиностанции OMV, Technopolis, Български пощи, книжарници Orange, билетен център НДК.

От петък, 28 февруари билети ще се продават на касите пред Сектор „А“ от 10:00 до 19:14 часа. В деня на мача (05.03.) билети ще се продават още на касите пред Сектор "A", на улица „Тодорини кукли“ №47 и на улица „Река Велека“ (арката пред Сектор „А“) от 10:00 часа до края на първото полувреме на срещата.

Цени на пропуските за срещата:

Сектор "А", (Блок 3 - семеен сектор) –1 родител с до 2 деца на възраст до 14 г. - 10 лв.

Сектор "А", (Блок 3 - семеен сектор) – 2 родители с до 2 деца на възраст до 14 г. - 15 лв.

Сектор "A" (Блок 5, 6 и 7) - 17 лв.

Сектор "A" (Блок 3 и 4) - 20 лв.

Сектор "A" (Блок 1 и 2) - 25 лв.

Сектор "A" (Блок 7777) - 30 лв.

Сектор "A" (Ложа 2 и 3) - 50 лв.

Сектор "A" (VIР - достъп до VIР салона с кетъринг) - 100 лв.

Сектор "В" - 15 лв.

Сектор "Б" - 10 лв.

Сектор "Г" - 10 лв. (гости)

Гостите ще могат да си закупят билет от касата пред Сектор “Г” един час преди началото на мача.