Локо София допусна обрат при визитата на Лудогорец II

Локо София допусна обрат при визитата на Лудогорец II - Tribune.bg

Хебър с класика, Черноморец Балчик и Струмска слава с победи с 2:0

Изиграха се четирите днешни двубоя от първия пролетен кръг във Втора лига.

Локомотив София допусна обрат при гостуването си на Лудогорец II и не успя да се доближи до Топ 3 във Втора лига. Столичните „железничари“ стартираха добре двубоя си в Разград, като в 11-ата Стефанов нацели гредата, а в 28-ата минута Траянов отрки резултата.

След почивката домакините вдигнаха оборотите и стигнаха до пълен обрат за четвърт час. Кельовлуев се възползва от подаване на Будинов в 49-ата и върна разградчани в мача, а Бакалов оформи крайното 2:1 в 60-ата. Така Локомотив Сф остава на 6 точки от третия Монтана.

Хебър записа важна победа с 3:0 над Спартак Варна и се изкачи до 4-ото място в класирането с 30 точки, колкото има и петия Локомотив София. Пазарджиклии направиха много силно второ полувреме, в което паднаха и трите гола. Ангелов откри в 49-ата, а Андонов покачи за тима на Ники Митов в 68-ата. Малко преди края на двубоя Хамдиев (88) също записа името си сред голмайсторите. Варненци остават на незавидното 16-о място, като след 18 кръга имат само 9 точки.

В третия двубой игран днес от 14:00 часа Черноморец Балчик се наложи с 2:0 над гостуващия Локомотив Горна Оряховица. Точни за домакините бяха Митев (42) и Мирчев (47).

В срещата от 15:00 часа Литекс допусна поражение с 0:2 от Струмска слава. Гостите поведоха още в 3-ата минута с гол на Калдерон, а седем по-късно Петров удвои. Резултатът остана непроменен до края на двубоя.

Кариана (Ерден) - Поморие3:0  сл. *
* - гостите нямат необходимият минимален брой картотекирани професионални футболисти.

Черноморец (Балчик) - Локомотив (ГО) 2:0
1:0 Митев (43)
2:0 Мирчев (47)