3. Лудогорец и Славия продължават напред за Купата

Лудогорец и Славия продължават напред за Купата

Лудогорец и Славия продължават напред за Купата - Tribune.bg

Славия победи Марица (Пловдив) с 3:1 като гост в двубой от 1/16-финалите в турнира за Купата на България.

Срещата не започна добре за "белите" и в 39-тата минута Веселин Марчев откри за "пиратите". Все пак в началото на второто полувреме Ерол Дост изравни след пас на Тони Тасев, а в 60-ата минута резервата Питър Макрилос направи 2:1 за гостите от София.

В добавеното време на срещата за Славия се разписа и Георги Вълчев от дузпа и оформи крайния резултат.

Лудогорец се присъедини към списъка с отбори, осигурили си място в осминафиналната фаза за Купата на България. "Орлите" изхвърлиха от турнира Спартак (Варна), след като надвиха "соколите" на техен терен с минималното 1:0.