3. Манчестър Юнайтед се изложи у дома срещу Бърнли

Манчестър Юнайтед се изложи у дома срещу Бърнли

Манчестър Юнайтед се изложи у дома срещу Бърнли - Tribune.bg

"Червените дяволи" претърпяха поражение с 0:2 на "Олд Трафорд"

Отборът на Манчестър Юнайтед допусна домакинска загуба от Бърнли с 0:2 в мач от 24-ия кръг на английското първенство.

Бърнли се възползва от силните си оръжия и поведе в резултата малко преди почивката след центриране от фал и точен удар от воле на Крис Ууд. В 56-та минута Джей Родригес вкара втори гол за гостите, а „червените дяволи“ така и не намериха сили да отговорят до края на срещата.

Поредната загуба на Манчестър Юнайтед разгневи феновете на отбора, които скандираха протестни рефрени срещу американските собственици на клуба и освиркваха футболистите.
Малко преди края на мача голяма част от привържениците започнаха да напускат трибуните на "Олд Трафорд", което се случва рядко на този стадион.

В други мачове от кръга на Острова Лестър спечели с 4:1 срещу гостуващия Уест Хем, а .Тотнъм надви с 2:1 в Лондон състава на Норич.

Водач с 13 точки преднина пред Манчестър Сити е Ливърпул, който има и два мача по-малко./БНР