3. Месут Йозил дебютира с победа срещу тима на Страхил Попов

Месут Йозил дебютира с победа срещу тима на Страхил Попов

Месут Йозил дебютира с победа срещу тима на Страхил Попов - Tribune.bg

Месут Йозил игра за първи път с екипа на Фенербахче при победа на тима с 2:1 при гостуването си на Хатайспор на Страхил Попов.

Германският халф се появи в игра в 77-ата минута, а българският национал игра цял мач за домакините и бе сред най-добрите на терена.

Фенербахче поведе в резултата в 26-ата минута. Тогава Тиам засече с глава центриране на Осей-Самуел. Първоначално вратарят Мунир спаси удара на сенегалеца, но топката рикошира в Маме и влезе във вратата.

В 88-ата минута гостите вкараха втори гол. Тогава Кадиоглу центрира остро в наказателното поле, където Билонг засече топката в собствената си врата.

Минута по-късно Хатайспор стигна до гол. Аарън Бупендза овладя елегантно топката в наказателното поле и с удар от въздуха направи Байъндър безпомощен. Габонецът имаше още две отлични възможности да се разпише по време на мача, но първо удари греда, а след това вратарят на Фенербахче изби в корнер.