3. Националите U19 излизат за пето място в Баку

Националите U19 излизат за пето място в Баку

Националите U19 излизат за пето място в Баку - Tribune.bg

Родните волейболисти, които са водени от Пламен Христов, победиха категорично домакините от Азербайджан с 3:0 (25:19, 25:21, 25:16)

Националният отбор по волейбол на България за юноши под 19 години ще се бори за петото място на европейския младежки олимпийски фестивал в Баку. Родните волейболисти, които са водени от Пламен Христов, победиха категорично домакините от Азербайджан с 3:0 (25:19, 25:21, 25:16) във втория полуфинал за разпределение на местата от 5-о до 8-о, съобщава Българската федерация по волейбол. Успехът бе реализиран само за 60 минути игра.

В другия полуфинал от втората четворка тимът на Чехия се наложи над Германия с 3:2 гейма.

Така младите ни "лъвове" излизат срещу Чехия в битка за петото място, като ще преследват реванш за загубата от последния мач в груповата фаза. Двубоят е на 27 юли (събота) от 15:30 ч (б.в)