3. Нов провал за футболните национали, паднаха с 0:1 от Уелс

Нов провал за футболните национали, паднаха с 0:1 от Уелс

Нов провал за футболните национали, паднаха с 0:1 от Уелс - Tribune.bg

Отборът на Георги Дерменджиев не отправи нито един точен удар за 90 минути

Падението на националния отбор по футбол продължава с пълна сила. Отборът на Георги Дерменджиев загуби с 0:1 от Уелс в поредния си мач от турнира Лига на нациите. За 90 минути на Националния стадион "Васил Левски" нашите футболисти не успяха да отправят нито един точен удар във вратата на съперника, което е израз на абсолютната им несъстоятелност към този момент.

Гостите, които са водени от легендарния Райън Гигс, стигнаха до трите точки с гол на Джонатан Дейвис в 85-та минута. С това тимът излезе отново начело в групата с 10 точки от 4 мача. Нашите национали са последни с 1 точка и реален шанс за изпадане надолу.

Вчерашният мач бе изгледан само от 480 зрители, които се престрашиха да си закупят билети...