Последвайте ни: Facebook Twitter Instagram RSS
Търсене
English

Новини, анализи, мнения - Tribune.bg

Меню
  1. Начало
  2. Спорт
  3. Официално откриване на Държавното лично първенство по тенис до 14 г.

Спорт

Официално откриване на Държавното лично първенство по тенис до 14 г.

Снимка:

88 юноши и 37 девойки премериха сили в квалификациите

Днес на кортовете на ТК "15:40", гр.София се проведе официалното откриване на Държавното лично първенство по тенис на открито за юноши и девойки до 14 годишна възраст. 88 юноши и 37 девойки премериха сили в квалификациите, съобщи Българската федерация по тенис. Основната схема ще бъде съставена от 32 участника (24 директно приети + 8 квалификации). Мачовете от основната схема започват утре от 8.30 часа.

Ето резултатите от финалите на квалификациите :


Юноши :

Дейвид Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново) – Александър Сеизов (ТК "Левски", гр.София) 6:0, 6:1

Константин Лечев (ТК "Диана", гр.София) – Виктор Стайков (ТК "Левски", гр.София) 6:2, 6:2

Мартин Павлов (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) – Спас Даражански (ТК "Албена", гр.Пловдив) 6:4, 6:1

Виторио Станков (ТК "Левски", гр.София) – Виктор Стоянов (ТК "Левски", гр.София) 7:6(6), 6:2

Виктор Киров (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) – Борислав Кирилов (ТК "Вектор Тенис Спорт", гр.София) 6:4, 6:1

Александър Василев (ТК "15:40", гр.София) – Светослав Ангелов (ТК "Албена", гр.Пловдив) 6:4, 6:0

Никола Маринов (ТК "Испано", гр.Варна) – Георги Панайотов (ТК "Джуниър Про", Пловдив) 6:2, 6:0

Иван Иванов (ТК "Испано", гр.Варна) – Мартин Стефанов (ТК "Банкя", гр.София) 6:4, 6:0

Девойки :

Соня Илиева (ТК "Черно море Елит ", гр.Варна) – Калина Симеонова (ТК "Малееви", гр.София) 6:0, 6:1

Йоана Дряновска (ТК "Кристи", гр.Дряново) – Габриела Гудева (ТК "Свиленград", гр.Свиленград) 6:1, 6:0

Ивона Савекова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) – Галена Кръстенова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) 6:2, 6:2

Гергана Мръвкова (ТК "Локомотив ", гр.Пловдив) – Гергана Бунева (ТК "Банкя", гр.София) 6:4, 6:1

Анджелина Караминкова (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) – Александра Желева (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) 0:6, 6:4, 6:3

Стефани Георгиева (ТК "Кристи", гр.Дряново) – Атина Пападопулу (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 6:2, 6:2

Алекса Каратанчева (ТК "Левски", гр.София) – Андреа Иванова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 6:4, 6:0

Естела Иванова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Александра Ляпева (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 5:7, 6:3, 6:2


Програма

12.06 - първи кръг основна схема момичета и момчета

13.06 - втори кръг основна схема момчета и момичета и втори кръг двойки момчета и момичета

14.06 - 1/4 финали основна схема момчета и момичета и 1/2 двойки момчета и момичета

15.06 - 1/2 финали основна схема момчета и момичета и финали двойки момчета и момичета

16.06 - финали основна схема момчета и момичета  


Етикети тенис, БФТенис

Коментари (0)

Няма коментари.

Добави коментар




Топ новини

виж още

Мнения

виж още

Мрежата

виж още

Хороскоп

архив