Последвайте ни: Facebook Twitter Instagram RSS
Търсене
English

Новини, анализи, мнения - Tribune.bg

Меню
  1. Начало
  2. Спорт
  3. Още 13 българчета се класираха за втория кръг на турнир от Тенис Европа в Свиленград

Спорт

Още 13 българчета се класираха за втория кръг на турнир от Тенис Европа в Свиленград

Снимка:

Общо 22 родни тенисисти прескочиха първия ден

Общо 22 родни тенисисти ( 11 юноши и 11 девойки) се класираха за втория кръг на турнира до 16 г. от трета категория на Тенис Европа в Свиленград, съобщи Българската федерация по тенис.

Резултати на българските тенисисти от днес :

Юноши :

1-ви кръг:

Велизар Илиев (ТК "Барс", гр.Велико Търново) – Ивайло Дечев (ТК "Авеню", гр.Бургас) 6-1, 6-3

№7 Янаки Милев (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) – Антон Марченко (Украйна) 6-0, 6-2

№1 Павел Маринов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Марко Вукобратович (Сърбия) 6-2, 6-0

№8 Дейвид Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново) – Лъчезар Каракашев (ТК "Левски", гр.София) 6-2, 5-7, 6-4

Карел Весел (Румъния) – Симеон Латинчев (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София)

6-4, 6-0

Никола Колячев (ТК "Диана", гр.София) – №4 Михаил Иванов (ТК "15:40", гр.София) 3-6, 6-3, 6-4

Явор Томов (ТК "Левски", гр.София) – Мехмет Чакир (Турция) 6-2, 6-1

Стефан Скобелев (Сърбия) – Боян Иванов (ТК "Хасково", гр.Хасково) 6-0, 6-0

Вчера за втория кръг се класираха Борислав Златанов (ТК "Пазарджик", гр.Пазарджик), Георги Георгиев (ТК "Свиленград", гр.Свиленград), Димитър Пенчев (ТК "Кристи", гр.Дряново), Никола Керемедчиев (ТК "Дема", гр.София) и Адриано Дженев (ТК "Хасково", гр.Хасково)

Девойки :

1-ви кръг :

Лия Каратанчева (ТК "Левски", гр.София) – Полина Скопинцева (Русия) 6-4, 6-2

Мила Георгиева (ТК "Малееви", гр.София) – Зейнеп Кочак (Турция) 6-3, 7-6(4)

№2 Михаела Цонева (ТК "Кристи", гр.Дряново) –Делия Станчиу (Румъния) 6-1, 6-1

Лия Пенчева (ТК "Изида", гр.Добрич) – Габриела Митева (ТК "Дема", гр.София) 6-2, 7-6(5)

Емилия Любенова (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) – №6 Оана Маринеску (Румъния) 5-7, 7-5, 6-4

№7 Риана Кориеса (Румъния) – Стефания Ламбрева (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив) 7-6(3), 7-6(2)

Виктория Лазарова (ТК "Бароко Спорт", гр.София) – Андреа Дукова (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) 6-3, 2-6, 7-6(3)

Марина Христова (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) – Мая Озгар (Турция) 6-0, 6-1

Вчера за втория кръг се класираха Стела Симеонова (ТК "Малееви", гр.София), Даниел Иванова (TK "Изида", гр.Добрич), Мария Танева (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) и Цвета Радева (ТК "Плевен 90", гр.Плевен).  


Етикети тенис

Коментари (0)

Няма коментари.

Добави коментар




Топ новини

виж още

Мнения

виж още

Мрежата

виж още

Хороскоп

архив