3. Отмениха победен гол на Кристиано, той побесня

Отмениха победен гол на Кристиано, той побесня

Отмениха победен гол на Кристиано, той побесня - Tribune.bg

Вижте подробности

Кристиано Роналдо вкара първия гол за сезона в първенството на Саудитска Арабия.

Португалецът откри резултата в домакинството на Ал Насър срещу Ал- Раед, но срещата завърши. През второто полувреме попадение на Роналдо беше отменено заради засада.

Първият шанс пред Кристиано се откри в 11-ата минута, но бранител на гостите изчисти от голлинията. В 34-ата минута обаче португалецът не даде никакъв шанс на защитата и вратаря на Ал Раед. Той се извиси след центриране на Садио Мане и с глава заби топката в мрежата за 1:0.

Ал Раиед изравни от дузпа в 49-ата минута чрез Мохамед Фузаир.

Четвърт час преди края Кристиано промуши кълбото под плонжа на стража на Ал Раед, но се оказа, че е бил в засада и попадението беше отменено. Последното положение за домакините пропусна Аймерик Лапорт.

След мача Роналдо беше бесен и дори не се прибра в съблекалнята, а старши треньорът на Ал Насър Луиш Кастро заяви на пресконференцията, че отборът му е бил ощетен не само с отменения гол, но и с неотсъдена дузпа за игра с ръка в края.