3. Пирин изравни на ЦСКА в продължението

Пирин изравни на ЦСКА в продължението

Пирин изравни на ЦСКА в продължението - Tribune.bg

Отборът на Пирин Благоевград сътвори голямата изненада в 18-ия кръг на efbet Лига.

„Орлетата”, които са предпоследни в класирането на efbet Лига, направиха равенство – 1:1, срещу носителя на Купата на България ЦСКА.

Гостите от столицата поведоха в резултата в 70-ата минута, когато Карло Мухар с прецизен удар „отключи” благоевградската врата, но прекалено надменното отношение от ЦСКА и прибирането на футболистите пред собствената им врата им доенсе големите неприятности и лошият резултат, след като Станислав Манолев отбеляза изравнителното попадение за Пирин дълбоко в добавеното време. До края на срещата не остана време за реакция от ЦСКА, който се прибра от Благоевград с една точка.

ЦСКА пък не навакса разликата след по-ранния успех на Лудогорец и „червените” остават втори с 33 точки и са на девет зад „орлите”, но и с мач по-малко. За ЦСКА предстои престижен мач от групите на Лигата на конференциите срещу Рома идния четвъртък, а в неделя тимът ще посрещне Черно море в София. За Пирин пък следва визита в Разград на Лудогорец.