3. Попето се завърна на терена след почти година отсъствие

Попето се завърна на терена след почти година отсъствие

Попето се завърна на терена след почти година отсъствие - Tribune.bg

Ивелин Попов се върна на терена при победа на Сочи в Лигата на Конференциите.

Бившият капитан на националния отбор влезе в 71-ата минута на мястото на Кирил Зайка.

Иначе Сочи се разправи с 3:0 с Кешла (Азербайджан), а Попов взе участие след 2:0.

Родригао, Кристиан Нобоа от дузпа и Максим Барсов вкараха трите попадения за Сочи, който гледа уверено към третия кръг.

Попов остана извън терена цели 11 месеца, като се контузи още в 1-ия кръг на миналия сезон- на 25-и август срещу Тамбов в първата си среща с екипа на Сочи.

Бившият капитан на Левски Мартин Райнов започна като титуляр за израелския Ашдод, който завърши 0:0 при гостуването си на Карабах (Азербайджан). Райнов остана на терена 77 минути, след което беше заменен от наор Сабаг.

Макар че беше картотекиран в последния момент, Илиан Илиев-младши не попадна в групата на Аполон (Лимасол) за домакинския мач със словашкия Жилина. Кипърците паднаха 1:3 и много трудно ще преодолеят дефицита в Словакия.

При нулево равенство пък завършиха потенциалните съперници на ЦСКА. Погон Шчечин не успя да преодолее защитата на хърватския Осиек и те приключиха при 0:0.

Копенхаген (Дания), който може да срещне Локомотив (Пловдив) в следващия кръг, отнесе с 4:1 Торпедо (Жодино, Беларус) и очаква развръзката на смърфовете в Ухерске Храдище другата седмица.

Изненадата на вечерта поднесе косовският Дрита (Гниляне), който не се даде на именития Фейенорд и завърши 0:0, което оставя интересен реванш в Нидерландия след 7 дни.