3. Прекратиха мач на ЦСКА в Австрия

Прекратиха мач на ЦСКА в Австрия

Прекратиха мач на ЦСКА в Австрия - Tribune.bg

Вижте причината

Контролата на ЦСКА срещу шампиона на Австрия Ред Бул Залцбург не завърши. При резултат 1:2 в 82-та минута реферът прекрати мача заради инцидент край терена. Фен на австрийския тим получи инфаркт край тъчлинията и двата треньорски щаба решиха да спрат двубоя.

Преди това в 24-та минута Станислав Шопов застана зад топката при един фал встрани от наказателното поле. Левичарят насочи топката към наказателното поле, но никой от съотборниците му не успя да играе с глава и тя влетя в мрежата на "биковете" - 1:0 за ЦСКА.

Радостта на "червените" не трая особено дълго - при центриране от корнер Бернардо отклони с глава, а хърватският нападател Роко Симич изравни с глава от около метър разстояние. Това стана в 32-та минута. Австрийският тим направи пълен обрат в 52-ата минута, в която Адаму изпревари Бусато след ниско центриране отдясно и вкара за 1:2.