3. Съдия помогна на Зоря да спре ЦСКА в Лига Европа

Съдия помогна на Зоря да спре ЦСКА в Лига Европа

Съдия помогна на Зоря да спре ЦСКА в Лига Европа - Tribune.bg

С човек по-малко „червените“ загубиха с 0:1 реванша със Зоря и останаха на крачка от плейофите за влизане в групите

Отборът на ЦСКА отстъпи пред Зоря (Луганск) с 0:1 като гост в реванша от третия квалификационен кръг на Лига Европа и напусна турнира след общ резултат 1:2.

Решаваща роля за случилото се имаше реферът на мача в Украйна, който в 22-ата минута не отсъди дузпа за „червените“, а при последвалата контраатака изгони Иван Турицов с директен червен картон.

Домакините се възползваха от численото си предимство в предпоследната минута на добав2еното време и вкараха единственото попадение в срещата в 89-ата минута.

Така ЦСКА отпадна от Лига Европа, а Зоря се класира за плейофите, в които ще се изправи срещу испанския Еспаньол.