3. Спартак Вн почна с реми в Турция

Спартак Вн почна с реми в Турция

Спартак Вн почна с реми в Турция - Tribune.bg

Спартак Варна завърши 1:1 в първата си контрола от подготвителния лагер на тима в Турция, която бе срещу украинския Черноморец Одеса.

И двете попадения в този двубой паднаха през втората част, като в 51-ата минута украинците поведоха с гол на Александър Гладкий. Двадесет минути по-късно Спартак изравни, като точен бе Божидар Васев.

Така „соколите“ продължават да нямат загуба в приятелските си мачове през тази зимна пауза, като в първия етап от подготовката си варненци победиха Локомотив Горна Оряховица и Добруджа.

В следващия си приятелски мач Спартак Вн ще срещне друг украински тим – Минаж, а след това за тима на Димитър Димитров – Херо предстоят мачове срещу Малишева от Косово и северномакедонският Македония Гьорче Петров.