3. Странен гол помогна на Славия за четвърта поредна победа в елита

Странен гол помогна на Славия за четвърта поредна победа в елита

Странен гол помогна на Славия за четвърта поредна победа в елита - Tribune.bg

Витоша остана на последното място във футболното ни първенство след 0:1 у дома

Макар и с доза късмет, отборът на Славия успя да запише четвърта поредна победа в елита и така да изравни най-доброто си постижение от 2011 г. насам.

„Белите“ спечелиха с минималното 1:0 гостуването си на Витоша (Бистрица) от XIV кръг на първенството, а единственото попадение в срещата бе доста куриозно.

То падна малко след почивката и бе дело на Георги Йомов. В 52-ата минута вратарят на домакините Християн Василев изрита силно върната към него топка, но я удари точно в крака на Йомов и тя влетя в мрежата му.

Така Витоша записа шеста поредна загуба в групата на майсторите и останаха последни с едва три точки, с цели 19 по-малко от отбора на Славия, който измести Черно море от петото място.