3. Тежка загуба за Лудогорец в Португалия

Тежка загуба за Лудогорец в Португалия

Тежка загуба за Лудогорец в Португалия - Tribune.bg

Българският футболен шампион Лудогорец записа трета последователна загуба в група F на турнира Лига Европа.

Разградчани загубиха за втори пореден път от португалския Брага, този път като гости с 2:4 и така изравниха антирекорда на шотландския Глазгоу Рейнджърс от 16 мача без успех в груповата фаза на международната сцена.

Възпитаниците на Станислав Генчев показаха обичайните слабости в защита, които ги оставиха на последното място в потока със само 1 спечелена точка от 4 срещи.

„Орлите“ инкасираха 3 попадения в рамките на 15 минути преди почивката, а това предреши крайния изход на двубоя, игран на стадион „Мунисипал“ в Португалия.