3. Томова продължи победната си серия в Белград

Томова продължи победната си серия в Белград

Томова продължи победната си серия в Белград - Tribune.bg

Следващата съперничка на Томова утре ще бъде Наталия Костич (Сърбия)

Първата ракета на България Виктория Томова продължи победната си серия във втората фаза на демонстративния турнир по тенис на червени кортове в Белград, организиран от Академията на Янко Типсаревич.
Томова надделя над представителката на домакините Михаела Джакович с 6:2, 6:4 за 81 минути във втория си мач от група "С", съобщава Българската федерация по тенис.

Софиянката спечели първите пет гейма по пътя към успеха в първия сет, а във втората част тя на три пъти пропиля пробив аванс, но все пак спечели с ключов брейк в деветия гейм срещу 18-годишната си съперничка.
Така българката записа шеста поредна победа в Белград без загубен сет, след като в първата седмица на надпреварата постигна четири успеха.

Следващата съперничка на Томова утре ще бъде Наталия Костич (Сърбия).