3. Царско село спря победната серия на Лудогорец

Царско село спря победната серия на Лудогорец

Царско село спря победната серия на Лудогорец - Tribune.bg

Последният Царско село успя в два поредни кръга да постигне позитивни резултати срещу двата водещи отбора в efbet Лига.

В мач от 24-ия кръг столичният тим направи 1:1 с шампиона Лудогорец и по този начин „орлите“ преустановиха серията си от пет поредни успеха в родния футболен елит през 2022-а година.

Царско село откри резултата край Околовръстното шосе през първото полувреме, когато Лукас Мартинс поведе отбора си с гол в 12-ата минута, ала Оливие Вердон изравни резултата за разградчани в 56-ата минута и на практика оформи крайния резултат в София.

Така Царско село направи две поредни равенства срещу първия и втория в класирането у нас – Лудогорец и ЦСКА, а това се случи след пристигането на Стефано Макопи, който замени Андреа Сасарини начело на „царете“.