3. ЦСКА няма да се затрудни срещу Берое

ЦСКА няма да се затрудни срещу Берое

ЦСКА няма да се затрудни срещу Берое - Tribune.bg

ЦСКА се намира във възход след идването на треньора Александър Томаш и привличането на доста класни футболисти в края на трансферния прозорец. "Червените" вече минаха "транзит" през Локо (Сф) като го победиха с 3:0 на стадиона в "Надежда". Апетитите на феновете, които подкрепиха мощно от трибуните отбора си, вече нараснаха значително.

Следващото препятствие пред Томаш и компания е "чуждестранният" Берое. В тима от Стара Загора много рядко играят българи и това едва ли ще се промени в скоро време. ЦСКА ще трябва да приеме своя съперник на стадион "Христо Ботев" в Благоевград, защото все още Националният стадион"Васил Левски" не може да се използва за футбол след концертите.

Мачът е в събота от 17,30 часа и със сигурност феновете на "червените" ще изпълнят трибуните му до краен предел.

Според букмейкъра Winbet ЦСКА ще реши бързо изхода на двубоя. Вероятността "армейците" да водят след първото полувреме са 58,1 процента. Шансовете за равенство на почивката са 39,2%, а Берое да има преднина 11,1%.