3. ЦСКА отстъпи на Вердер (Бремен) в контролна среща

ЦСКА отстъпи на Вердер (Бремен) в контролна среща

ЦСКА отстъпи на Вердер (Бремен) в контролна среща - Tribune.bg

ЦСКА загуби третата си предсезонна контрола от лагера в Австрия. „Червените“ отстъпиха на изпадналия от Бундеслигата Вердер Бремен с минималното 0:1. Победният гол във вратата на софиянци вкара Йоханес Егещайн в 83-тата минута. Цял мач за „бременските музиканти“ изигра българският младежки национал Илия Груев-младши.

Въпреки че двубоят не бе с официален характер, германският тим играеше агресивно и сякаш търсеше победата на всяка цена. От груби влизания пострадаха двама футболисти на ЦСКА – Брадли Мазику и Хамза Чатакович, като тяхното състояние трябва да бъде изяснено в следващите часове.

В игра за „армейците“ се завърна Валентин Антов, който прекара пролетния дял от миналия сезон под наем в италианския елитен тим Болоня. Българският национал се появи на терена на мястото на Федерико Варела в заключителните минути от проверката.