3. ЦСКА победи Кариана в куриозна контрола

ЦСКА победи Кариана в куриозна контрола

ЦСКА победи Кариана в куриозна контрола - Tribune.bg

Страж на „червените“ пази вратата на гостите от Ерден в заключителните минути

ЦСКА победи Кариана (Ерден) с 3:1 в контрола, която се игра на базата в Панчарево, съобщиха от лагера на „червените“.

Гостите, които играят във Втора лига, поведоха в 32-ата минута, а три по-късно ЦСКА изравни с гол на Тиаго след удар извън наказателното поле.

В 63-ата минута бяха извършени шест смени в състава на „армейците“ и на терена се появиха Албентоса, Мазику, Малинов, Антов, Кери и Соу, а почивка получиха Дончев, Жеферсон, Пинто, Давидов, Евандро и Уот.

Тиаго изведе ЦСКА напред със силен шут от границата на пеналта в 72-ата минута, а шест по-късно вторият вратар на Кариана се контузи и стражът на „армейците“ Илия Шаламанов застана да пази за противника.

В последните секунди той бе преодолян от Али Соу, който реализира от дузпа за крайното 3:1.