3. ЦСКА прекъсна серията загуби с 1:0 срещу Берое

ЦСКА прекъсна серията загуби с 1:0 срещу Берое

ЦСКА прекъсна серията загуби с 1:0 срещу Берое - Tribune.bg

ЦСКА победи с минималното 1:0 гостуващия Берое и съкрати разликата с шампиона Лудогорец на шест точки.

Разградчани имат обаче и мач пасив. Единственото попадение за "червените" отбеляза Жорди Кайседо в 53-ата минута.

Малко след като измина час игра на стадион „Българска армия“, наставникът на 31-кратните шампиони – Стойчо Младенов, бе изгонен за реплики към главния съдия Ивайло Стоянов. Десетина минути преди края на срещата Карло Мухар си изкара директен червен картон за много грубо влизане в краката на Давиде Мариани.

С победата ЦСКА приключи негативната си серия от три шампионатни мача без победа и без отбелязан гол.