3. ЦСКА с минимална победа над Етър, върна си второто място

ЦСКА с минимална победа над Етър, върна си второто място

ЦСКА с минимална победа над Етър, върна си второто място - Tribune.bg

Резервата Енрике влезе на терена и вкара безценния гол секунди по-късно

ЦСКА спечели с минималното 1:0 домакинството си на последния в класирането Етър в мач от 21-ия кръг на Efbet лига. Единствения гол в мача отбеляза резервата Енрике Рафаел с първото си докосване до топката секунди след като се появи на терена. Това се случи в 61-та минута, като бразилецът се възползва от перфектен пас на централния нападател на "червените" Кайседо.

Преди това в 23-та минута Мазику бе фаулиран от Здравко Илиев в наказателното поле и ЦСКА получи правото да изпълни дузпа. Вратарят на Етър Христо Иванов, обаче спаси по брилянтен начин удара от бялата точка на Георги Йомов.

Като цяло ЦСКА доминираше в мача на стадион "Българска армия" и заслужено стигна до трите точки. "Червените" отново са на второ място в класирането пред Локо (Пд), но изостават на 8 точки от лидера Лудогорец.