3. ЦСКА с победа като гост в Пловдив, вече е на трето място

ЦСКА с победа като гост в Пловдив, вече е на трето място

ЦСКА с победа като гост в Пловдив, вече е на трето място - Tribune.bg

ЦСКА постигна своята седма победа от началото на сезона в efbet Лига.

Селекцията на Бруно Акрапович не изпита особени трудности и триумфира при визитата си на Ботев (Пд) с 3:0. "Червените" демонстрираха резултатен футбол и започват да се представят все по-силно под ръководството на босненския си наставник.

Основите на триумфа положи Тибо Вион с дебютното си попадение за гранда, паднало в 21-ата минута. След паузата дежурния си гол реализира и Али Соу. Класиката пък бе подсигурена от друг изненадващ голмайстор - Брадли Мазику (68").

Ботев (Пд) не съумя да окаже каквато и да е съпротива на столичния гранд. Намиращият се в криза клуб бе тотално обезверен още в 35-ата минута, когато заради контузия терена напусна големият лидер на "жълто-черните" Тодор Неделев.

ЦСКА си върна третото място в шампионата, имайки равен брой точки с Арда, но по-добри показатели в директния мач помежду им. Ботев е девети с 14 пункта, колкото има и Левски.