3. ЦСКА спечели благотворителна контрола с Пирин в Благоевград

ЦСКА спечели благотворителна контрола с Пирин в Благоевград

ЦСКА спечели благотворителна контрола с Пирин в Благоевград - Tribune.bg

Евандро вкара два гола за успеха с 3:1 на „червените“

ЦСКА победи Пирин с 3:1 в контрола, която се игра в Благоевград и подкрепи една отлична инициатива на местния фенклуб, като идеята бе да се съберат средства за детското отделение на МБАЛ-Благоевград чрез благотворителен турнир.

Иначе, още в десетата минута Евандро откри резултата с глава след центриране на Жеферсон отляво. Домакините изравниха в 21-ата, но Пламен Гълъбов отново изведе ЦСКА напред след половин час игра, засичайки с глава след корнер, изпълнен от Тиаго.

Евандро се разписа отново за 3:1 в 52-ата минута, когато отново Тиаго центрира от ъглов удар, Албентоса стреля с глава, вратарят на Пирин изби топката, а бразилският нападател вкара от добавка.

Следващата неделя ЦСКА гостува на Локомотив в Пловдив в мач от Първа лига, който ще започне в 17:45 часа.

Стартов състав на ЦСКА: 13. Густаво Бусато (в), 2. Стойчо Атанасов, 25. Раул Албентоса (к), 28. Пламен Гълъбов, 18. Брадли Мазику, 6. Рубен Пинто, 20. Тиаго Родригес, 3. Жеферсон, 10. Евандро, 7. Денис Давидов, 9. Тони Уот;

Резерви: 1. Илия Шаламанов (в), 24. Нуно Томаш, 8. Греъм Кери, 27. Асен Дончев, 11. Андрей Йорданов, 29. Христо Панчев, 4. Емил Ценов.