3. ЦСКА започна годината с убедителна победа

ЦСКА започна годината с убедителна победа

ЦСКА започна годината с убедителна победа - Tribune.bg

ЦСКА победи казахстанския Каспий с убедителното 4:0 в първата си контролна среща за новата 2020-а година. Старши треньорът Милош Крушчич заложи на два коренно различни състава през двете полувремена.

На почивката червените водеха с 2:0, след голове на Али Соу. Гамбиецът откри резултата в 35-та минута, останал сам срещу вратаря след отлично извеждащо подаване на Тиаго Родригес. Четири минути по-късно голмайсторът на червените засече с глава центриране на Брадли Мазику отляво и удвои резултата.

През второто полувреме ЦСКА продължи да доминира тотално на терена и в 61-та минута резултатът стана класически, след като Раул Албентоса буквално влезе с топката във вратата след корнер, изпълнен от Греъм Кери. Седем минути по-късно ирландецът пое топката в центъра и направи страхотна солова акция, която завърши с гол, след рикошет в противников състезател.

По този начин армейците се поздравиха с първата си победа през зимната си подготовка.

Днес в 15:00 часа отборът ще пристигне на Терминал 2 на Летище София и ще получи ден почивка.